rss
twitter
    Ne yaptığım umrunda mı? O zaman twittterdan takip et :)

Google Plus 10 milyon kullanıcıya ulaşmış!

Google +'ın 10 milyon kullanıcıya ulaştığı konuşuluyordu fakat Google'dan resmi bir açıklama gelmemişti. Google’ın mali raporlarının açıklandığı an, Larry Page Google+ ile ilgili de istatistikleri belirtti. Google+ bildiğiniz gibi davetiye ile üye alımına devam etmesine rağmen, üye sayısı bakımından her geçen gün artıyor. Larry Page; çok kısa bir süre zarfı içerisinde Google+’nın 10 milyon üyeye ulaştığını açıkladı. Ayrıca yine Larry Page tarafından belirtilenlere göre; Google+’ya bir gün içerisinde yapılan paylaşım sayısı 1 milyarmış. Dolayısı ile Google+ her geçen gün büyümeye, büyüdükçe kendisini geliştirmeye devam ediyor. Umarım yakın zamanda facebook'u sollar.

İmkanı olmayan birilerine eşyalarınızı göndermeyi düşünür müydünüz?


Uzun süredir(4 ay olmuş, artık ihmal etmeyeceğim) bloga yazı yazmamışım, açılışı hayırlı bir şeyle yapayım dedim.

Kullanmadığınız eşyaları evin bir köşesine atmak yerine ihtiyacı olan fakat imkanı olmayan birine vermeye ne dersiniz? Alseninolsun.net isimli site tam da bunu amaçlıyor. Çeşitli kategorilerde(evcil hayvan, kitap, giysi vb.) ilan veriyorsunuz-maddi amaç gütmeden tabii ki-, daha sonra ihtiyacı olanlar size ulaşıyor ve onlara veriyorsunuz. Maddi olmasa bile manevi olarak çok şey kazanıyorsunuz.,

Bu siteyi kullanabilecek herkese çeşitli yollardan(blogunuz, twitter, facebook, google plus gibi) ulaştırırsanız en az sitede eşyalarınızı dağıtmak kadar iyi bir şey yapmış olursunuz.